PAW.SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46643753
DIČ: 2023498213
IČ DPH: SK2023498213
Šandorova 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šandorova 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 24. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 5. 2012
Spisová značka: Sro/81020/B
Predmet podnikania: kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eduard Voltmann od 24. 4. 2012
    konateľspoločník
  • Zdenka Ormandyová od 24. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAW.SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 5,5 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 47,8 tis. €.

47,8 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
18,4 tis. €
Aktíva
12,4 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −598, 2022 2,4 tis., 2023 431, 2024 5,2 tis., 2025 5,5 tis.2021−59820222,4 tis.202343120245,2 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,4 tis., 2022 84,6 tis., 2023 75,9 tis., 2024 83,8 tis., 2025 47,8 tis.202148,4 tis.202284,6 tis.202375,9 tis.202483,8 tis.202547,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,8 tis. € 5,5 tis. €
2024 83,8 tis. € 5,2 tis. €
2023 75,9 tis. € 431 €
2022 84,6 tis. € 2,4 tis. €
2021 48,4 tis. € -598 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,4 tis. €
  • Záväzky6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAW.SK s.r.o. v konkurze?

PAW.SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAW.SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAW.SK s.r.o. tržby 47,8 tis. €.

Je firma PAW.SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAW.SK s.r.o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Je PAW.SK s.r.o. platiteľom DPH?

PAW.SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAW.SK s.r.o. sídli?

PAW.SK s.r.o. má sídlo na adrese Šandorova 6, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026