KAMETAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46640193
DIČ: 2023508553
IČ DPH: SK2023508553
Kamenná 8606/33C, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenná 8606/33C, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.77
Dátum vzniku: 14. 4. 2012
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 6. 2012
Spisová značka: Sro/56518/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Václav Kapec od 14. 4. 2012
    konateľspoločník
  • Eva Kapcová od 23. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMETAL, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 87 % na 11,0 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 6,2 mil. €.

6,2 mil. €
Tržby
11,0 tis. €
Strata
6,2 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
419,2 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 174,6 tis., 2022 125,7 tis., 2023 −208,0 tis., 2024 −83,0 tis., 2025 −11,0 tis.2021174,6 tis.2022125,7 tis.2023−208,0 tis.2024−83,0 tis.2025−11,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,8 mil., 2022 11,2 mil., 2023 8,2 mil., 2024 7,1 mil., 2025 6,2 mil.202110,8 mil.202211,2 mil.20238,2 mil.20247,1 mil.20256,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,2 mil. € -11,0 tis. €
2024 7,1 mil. € -83,0 tis. €
2023 8,2 mil. € -208,0 tis. €
2022 11,2 mil. € 125,7 tis. €
2021 10,8 mil. € 174,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby100,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky6,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,7 tis. €
  • Finančné účty2,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Kapitálové fondy406,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,0 tis. €
  • Rezervy8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky158,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky678,1 tis. €
  • Bankové úvery376,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMETAL, s.r.o. v konkurze?

KAMETAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMETAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMETAL, s.r.o. tržby 6,2 mil. €.

Je firma KAMETAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMETAL, s.r.o. vykázala stratu 11,0 tis. €.

Je KAMETAL, s.r.o. platiteľom DPH?

KAMETAL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAMETAL, s.r.o. sídli?

KAMETAL, s.r.o. má sídlo na adrese Kamenná 8606/33C, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026