NANY SP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46638067
DIČ: 2023493153
IČ DPH: SK2023493153
Mlynská 728, Stropkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská 728, Stropkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 18. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2018
Spisová značka: Sro/25906/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Pašeňová od 18. 4. 2012
    konateľspoločník
  • Milan Pašeň od 18. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NANY SP s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 679 € a tržby jej klesli o 23 % na 956,7 tis. €.

956,7 tis. €
Tržby
679 €
Zisk
966,0 tis. €
Celkové výnosy
808,4 tis. €
Aktíva
619,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,5 tis., 2022 39,2 tis., 2023 1,6 tis., 2024 17,9 tis., 2025 679202153,5 tis.202239,2 tis.20231,6 tis.202417,9 tis.2025679
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,2 mil., 2025 956,7 tis.20211,3 mil.20221,4 mil.20231,3 mil.20241,2 mil.2025956,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 956,7 tis. € 679 €
2024 1,2 mil. € 17,9 tis. €
2023 1,3 mil. € 1,6 tis. €
2022 1,4 mil. € 39,2 tis. €
2021 1,3 mil. € 53,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok221,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok42,0 tis. €
  • Zásoby138,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky353,1 tis. €
  • Finančné účty50,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy212,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov401,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie679 €
  • Rezervy5,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky399 €
  • Krátkodobé záväzky91,7 tis. €
  • Bankové úvery90,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NANY SP s.r.o. v konkurze?

NANY SP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NANY SP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NANY SP s.r.o. tržby 956,7 tis. €.

Je firma NANY SP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NANY SP s.r.o. dosiahla zisk 679 €.

Je NANY SP s.r.o. platiteľom DPH?

NANY SP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NANY SP s.r.o. sídli?

NANY SP s.r.o. má sídlo na adrese Mlynská 728, Stropkov, 091 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026