Mont Clean s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46631437
DIČ: 2023492625
IČ DPH: SK2023492625
Kvetinárska 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvetinárska 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 24. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2012
Spisová značka: Sro/81021/B
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Cikatricis od 21. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mont Clean s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 311 % na 14,5 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 499,1 tis. €.

499,1 tis. €
Tržby
14,5 tis. €
Zisk
499,4 tis. €
Celkové výnosy
198,9 tis. €
Aktíva
149,0 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
5,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,3 tis., 2022 28,6 tis., 2023 63,9 tis., 2024 3,5 tis., 2025 14,5 tis.202117,3 tis.202228,6 tis.202363,9 tis.20243,5 tis.202514,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 802,0 tis., 2022 1,4 mil., 2023 377,8 tis., 2024 580,9 tis., 2025 499,1 tis.2021802,0 tis.20221,4 mil.2023377,8 tis.2024580,9 tis.2025499,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 499,1 tis. € 14,5 tis. €
2024 580,9 tis. € 3,5 tis. €
2023 377,8 tis. € 63,9 tis. €
2022 1,4 mil. € 28,6 tis. €
2021 802,0 tis. € 17,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,8 tis. €
  • Zásoby107,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Finančné účty52,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov129,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky25,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,0 tis. €
  • Bankové úvery1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mont Clean s.r.o. v konkurze?

Mont Clean s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mont Clean s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mont Clean s.r.o. tržby 499,1 tis. €.

Je firma Mont Clean s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mont Clean s.r.o. dosiahla zisk 14,5 tis. €.

Je Mont Clean s.r.o. platiteľom DPH?

Mont Clean s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mont Clean s.r.o. sídli?

Mont Clean s.r.o. má sídlo na adrese Kvetinárska 13, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026