STORAGERENT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46619747
DIČ: 2023469250
IČ DPH: SK2023469250
Štefunkova 17, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefunkova 17, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 27. 3. 2012
Základné imanie: 6,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 5. 2012
Spisová značka: Sro/112286/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Šefránik od 1. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Tibor Mojžiš od 27. 3. 2012
    konateľspoločník
  • Zoja Bánovská od 22. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STORAGERENT s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 919 € a tržby jej narástli o 1 % na 434,9 tis. €.

434,9 tis. €
Tržby
919 €
Zisk
479,3 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
91,8 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
20,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,8 tis., 2022 14,1 tis., 2023 4,4 tis., 2024 7,6 tis., 2025 919202119,8 tis.202214,1 tis.20234,4 tis.20247,6 tis.2025919
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 313,1 tis., 2022 326,4 tis., 2023 451,9 tis., 2024 432,5 tis., 2025 434,9 tis.2021313,1 tis.2022326,4 tis.2023451,9 tis.2024432,5 tis.2025434,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 434,9 tis. € 919 €
2024 432,5 tis. € 7,6 tis. €
2023 451,9 tis. € 4,4 tis. €
2022 326,4 tis. € 14,1 tis. €
2021 313,1 tis. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok567,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky989,5 tis. €
  • Finančné účty2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,3 tis. €
  • Fondy zo zisku630 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov83,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie919 €
  • Rezervy300 €
  • Krátkodobé záväzky591,7 tis. €
  • Bankové úvery875,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STORAGERENT s. r. o. v konkurze?

STORAGERENT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STORAGERENT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STORAGERENT s. r. o. tržby 434,9 tis. €.

Je firma STORAGERENT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STORAGERENT s. r. o. dosiahla zisk 919 €.

Je STORAGERENT s. r. o. platiteľom DPH?

STORAGERENT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STORAGERENT s. r. o. sídli?

STORAGERENT s. r. o. má sídlo na adrese Štefunkova 17, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026