COMFY PRODUCTION s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46601988
DIČ: 2023515065
IČ DPH: SK2023515065
Kozmonautov 13, Svätý Jur

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kozmonautov 13, Svätý Jur Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 27. 7. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2014
Spisová značka: Sro/81054/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Jelen od 25. 4. 2012
    konateľ
  • Mgr. art. Martina Jelenová od 25. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COMFY PRODUCTION s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 31,9 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 255,7 tis. €.

255,7 tis. €
Tržby
31,9 tis. €
Zisk
261,0 tis. €
Celkové výnosy
243,1 tis. €
Aktíva
171,4 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
38,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 −1,8 tis., 2023 556, 2024 −85,6 tis., 2025 31,9 tis.20211,2 tis.2022−1,8 tis.20235562024−85,6 tis.202531,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 197,4 tis., 2022 313,6 tis., 2023 425,1 tis., 2024 313,2 tis., 2025 255,7 tis.2021197,4 tis.2022313,6 tis.2023425,1 tis.2024313,2 tis.2025255,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 255,7 tis. € 31,9 tis. €
2024 313,2 tis. € -85,6 tis. €
2023 425,1 tis. € 556 €
2022 313,6 tis. € -1,8 tis. €
2021 197,4 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok10,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok58,9 tis. €
  • Zásoby80,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,4 tis. €
  • Finančné účty57,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov134,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,9 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky31,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,2 tis. €
  • Bankové úvery15,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie35 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COMFY PRODUCTION s. r. o. v konkurze?

COMFY PRODUCTION s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COMFY PRODUCTION s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COMFY PRODUCTION s. r. o. tržby 255,7 tis. €.

Je firma COMFY PRODUCTION s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COMFY PRODUCTION s. r. o. dosiahla zisk 31,9 tis. €.

Je COMFY PRODUCTION s. r. o. platiteľom DPH?

COMFY PRODUCTION s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COMFY PRODUCTION s. r. o. sídli?

COMFY PRODUCTION s. r. o. má sídlo na adrese Kozmonautov 13, Svätý Jur, 900 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026