Nizam, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46579346
DIČ: 2023467699
Smolenická 3135/3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smolenická 3135/3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 13. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/80003/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladislava Vassová od 18. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť Nizam, s. r. o. v roku 2018 znížila zisk o 43 % na 590 € a tržby jej narástli o 9 % na 25,1 tis. €.

25,1 tis. €
Tržby
590 €
Zisk
2,3 tis. €
Aktíva
1,0 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 243, 2015 373, 2016 284, 2017 1,0 tis., 2018 59020142432015373201628420171,0 tis.2018590
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 27,1 tis., 2015 26,9 tis., 2016 22,7 tis., 2017 23,1 tis., 2018 25,1 tis.201427,1 tis.201526,9 tis.201622,7 tis.201723,1 tis.201825,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 25,1 tis. € 590 €
2017 23,1 tis. € 1,0 tis. €
2016 22,7 tis. € 284 €
2015 26,9 tis. € 373 €
2014 27,1 tis. € 243 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie1,0 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nizam, s. r. o. v konkurze?

Nizam, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nizam, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala Nizam, s. r. o. tržby 25,1 tis. €.

Je firma Nizam, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 Nizam, s. r. o. dosiahla zisk 590 €.

Kde firma Nizam, s. r. o. sídli?

Nizam, s. r. o. má sídlo na adrese Smolenická 3135/3, Bratislava, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026