CAMVIS, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46569740
DIČ: 2023437977
IČ DPH: SK2023437977
Podunajská 25, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podunajská 25, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 3. 2012
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2013
Spisová značka: Sro/79754/B
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Vismek od 3. 3. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CAMVIS, spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 4,6 tis. € a tržby jej ostali na 240,0 tis. €.

240,0 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
240,0 tis. €
Celkové výnosy
434,1 tis. €
Aktíva
107,5 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
4,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 3,6 tis., 2023 950, 2024 4,9 tis., 2025 4,6 tis.20215,5 tis.20223,6 tis.202395020244,9 tis.20254,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 300,0 tis., 2022 280,0 tis., 2023 279,2 tis., 2024 240,0 tis., 2025 240,0 tis.2021300,0 tis.2022280,0 tis.2023279,2 tis.2024240,0 tis.2025240,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 240,0 tis. € 4,6 tis. €
2024 240,0 tis. € 4,9 tis. €
2023 279,2 tis. € 950 €
2022 280,0 tis. € 3,6 tis. €
2021 300,0 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok27,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky375,5 tis. €
  • Finančné účty31,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov97,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky308,1 tis. €
  • Bankové úvery18,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CAMVIS, spol. s r. o. v konkurze?

CAMVIS, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CAMVIS, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CAMVIS, spol. s r. o. tržby 240,0 tis. €.

Je firma CAMVIS, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CAMVIS, spol. s r. o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je CAMVIS, spol. s r. o. platiteľom DPH?

CAMVIS, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CAMVIS, spol. s r. o. sídli?

CAMVIS, spol. s r. o. má sídlo na adrese Podunajská 25, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026