PM FORTIS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46565981
DIČ: 2023439385
IČ DPH: SK2023439385
Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.54
Dátum vzniku: 6. 3. 2012
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2013
Spisová značka: Sro/21759/S
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Kováčik od 7. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PM FORTIS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 5,8 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 559,7 tis. €.

559,7 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Zisk
573,1 tis. €
Celkové výnosy
321,3 tis. €
Aktíva
105,6 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
6,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,6 tis., 2022 31,0 tis., 2023 26,2 tis., 2024 7,4 tis., 2025 5,8 tis.202113,6 tis.202231,0 tis.202326,2 tis.20247,4 tis.20255,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 303,0 tis., 2022 329,7 tis., 2023 761,5 tis., 2024 1,1 mil., 2025 559,7 tis.2021303,0 tis.2022329,7 tis.2023761,5 tis.20241,1 mil.2025559,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 341,3 tis., 2022 355,5 tis., 2023 769,6 tis., 2024 1,2 mil., 2025 573,1 tis.2021341,3 tis.2022355,5 tis.2023769,6 tis.20241,2 mil.2025573,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 1,8 tis., 2023 7,5 tis., 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.20211,8 tis.20221,8 tis.20237,5 tis.20243,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 559,7 tis. € 5,8 tis. €
2024 1,1 mil. € 7,4 tis. €
2023 761,5 tis. € 26,2 tis. €
2022 329,7 tis. € 31,0 tis. €
2021 303,0 tis. € 13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok15,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok20,7 tis. €
  • Zásoby153,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,5 tis. €
  • Finančné účty37,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov93,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky476 €
  • Krátkodobé záväzky82,1 tis. €
  • Bankové úvery133,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM FORTIS s.r.o. v konkurze?

PM FORTIS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM FORTIS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PM FORTIS s.r.o. tržby 559,7 tis. €.

Je firma PM FORTIS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PM FORTIS s.r.o. dosiahla zisk 5,8 tis. €.

Je PM FORTIS s.r.o. platiteľom DPH?

PM FORTIS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PM FORTIS s.r.o. sídli?

PM FORTIS s.r.o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026