El. Stav. Services, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46565612
DIČ: 2023463387
IČ DPH: SK2023463387
Člnková 9, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Člnková 9, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 7. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2016
Spisová značka: Sro/29418/V
Predmet podnikania (výber): odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu: E2 technické zariadenia…; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; výroba jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Kulčárová od 23. 5. 2017
    konateľspoločník
  • Vratko Kulčár od 15. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť El. Stav. Services, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 110 % na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 154 % na 94,7 tis. €.

94,7 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
68,0 tis. €
Aktíva
31,4 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 278, 2022 329, 2023 216, 2024 1,1 tis., 2025 2,2 tis.20212782022329202321620241,1 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,5 tis., 2022 82,2 tis., 2023 86,5 tis., 2024 37,2 tis., 2025 94,7 tis.202166,5 tis.202282,2 tis.202386,5 tis.202437,2 tis.202594,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,7 tis. € 2,2 tis. €
2024 37,2 tis. € 1,1 tis. €
2023 86,5 tis. € 216 €
2022 82,2 tis. € 329 €
2021 66,5 tis. € 278 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,4 tis. €
  • Záväzky36,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma El. Stav. Services, s.r.o. v konkurze?

El. Stav. Services, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma El. Stav. Services, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala El. Stav. Services, s.r.o. tržby 94,7 tis. €.

Je firma El. Stav. Services, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 El. Stav. Services, s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je El. Stav. Services, s.r.o. platiteľom DPH?

El. Stav. Services, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma El. Stav. Services, s.r.o. sídli?

El. Stav. Services, s.r.o. má sídlo na adrese Člnková 9, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026