Dca Group Trading s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46560602
DIČ: 2023433511
IČ DPH: SK2023433511
Bolešov 239, Bolešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bolešov 239, Bolešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 24. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 2025
Spisová značka: Sro/38356/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Čilek od 17. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dca Group Trading s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 4,2 tis. €.

4,2 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
7,5 tis. €
Aktíva
7,5 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −37, 2022 −15, 2023 821, 2024 1,8 tis., 2025 1,9 tis.2021−372022−15202382120241,8 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,0 tis., 2022 8,7 tis., 2023 7,8 tis., 2024 9,3 tis., 2025 4,2 tis.202126,0 tis.20228,7 tis.20237,8 tis.20249,3 tis.20254,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,2 tis. € 1,9 tis. €
2024 9,3 tis. € 1,8 tis. €
2023 7,8 tis. € 821 €
2022 8,7 tis. € -15 €
2021 26,0 tis. € -37 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie7,5 tis. €
  • Záväzky0 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dca Group Trading s. r. o. v konkurze?

Dca Group Trading s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dca Group Trading s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dca Group Trading s. r. o. tržby 4,2 tis. €.

Je firma Dca Group Trading s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dca Group Trading s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je Dca Group Trading s. r. o. platiteľom DPH?

Dca Group Trading s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dca Group Trading s. r. o. sídli?

Dca Group Trading s. r. o. má sídlo na adrese Bolešov 239, Bolešov, 018 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026