pure karma, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46559001
DIČ: 2023803067
IČ DPH: SK2023803067
Karpatské námestie 10, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 3. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/79752/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť pure karma, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 7,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 28,7 tis. €.

28,7 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
62,1 tis. €
Aktíva
56,3 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 476, 2022 566, 2023 9,2 tis., 2024 23,6 tis., 2025 7,2 tis.2021476202256620239,2 tis.202423,6 tis.20257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,6 tis., 2022 26,7 tis., 2023 22,8 tis., 2024 28,1 tis., 2025 28,7 tis.202144,6 tis.202226,7 tis.202322,8 tis.202428,1 tis.202528,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,7 tis. € 7,2 tis. €
2024 28,1 tis. € 23,6 tis. €
2023 22,8 tis. € 9,2 tis. €
2022 26,7 tis. € 566 €
2021 44,6 tis. € 476 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,3 tis. €
  • Záväzky5,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma pure karma, s.r.o. v konkurze?

pure karma, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma pure karma, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala pure karma, s.r.o. tržby 28,7 tis. €.

Je firma pure karma, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 pure karma, s.r.o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Je pure karma, s.r.o. platiteľom DPH?

pure karma, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma pure karma, s.r.o. sídli?

pure karma, s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026