ULTIMATYS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46557822
DIČ: 2023494176
IČ DPH: SK2023494176
Markova 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Markova 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 22. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 10. 2012
Spisová značka: Sro/80337/B
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mag. Juraj Matys od 22. 3. 2012
    konateľ
  • Ing. Anna Matysová od 17. 3. 2017
    spoločník
  • Ing. Marianna Lakoš, PhD. od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ULTIMATYS s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 41,9 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 578,3 tis. €.

578,3 tis. €
Tržby
41,9 tis. €
Zisk
578,3 tis. €
Celkové výnosy
926,1 tis. €
Aktíva
193,8 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
12,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,7 tis., 2022 21,8 tis., 2023 38,6 tis., 2024 66,4 tis., 2025 41,9 tis.202131,7 tis.202221,8 tis.202338,6 tis.202466,4 tis.202541,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 514,3 tis., 2022 287,7 tis., 2023 318,1 tis., 2024 672,2 tis., 2025 578,3 tis.2021514,3 tis.2022287,7 tis.2023318,1 tis.2024672,2 tis.2025578,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 578,3 tis. € 41,9 tis. €
2024 672,2 tis. € 66,4 tis. €
2023 318,1 tis. € 38,6 tis. €
2022 287,7 tis. € 21,8 tis. €
2021 514,3 tis. € 31,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 tis. €
  • Zásoby690 €
  • Krátkodobé pohľadávky575,7 tis. €
  • Finančné účty348,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku549 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov146,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie41,9 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky677,9 tis. €
  • Bankové úvery48,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ULTIMATYS s. r. o. v konkurze?

ULTIMATYS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ULTIMATYS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ULTIMATYS s. r. o. tržby 578,3 tis. €.

Je firma ULTIMATYS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ULTIMATYS s. r. o. dosiahla zisk 41,9 tis. €.

Je ULTIMATYS s. r. o. platiteľom DPH?

ULTIMATYS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ULTIMATYS s. r. o. sídli?

ULTIMATYS s. r. o. má sídlo na adrese Markova 9, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026