Saturn Postproduction s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46557261
DIČ: 2023414393
IČ DPH: SK2023414393
Hornádska 16, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hornádska 16, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 17. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 2. 2012
Spisová značka: Sro/79328/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Hajek od 17. 2. 2012
    konateľ
  • Martin Hájek od 17. 2. 2012
    konateľspoločník
  • Ľubica Jakubovičová od 6. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Saturn Postproduction s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 100 % na 4,4 tis. €.

4,4 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
88,3 tis. €
Aktíva
83,6 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 −2,8 tis., 2023 657, 2024 −282, 2025 2,6 tis.20211,2 tis.2022−2,8 tis.20236572024−28220252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 152,1 tis., 2022 84,6 tis., 2023 7,3 tis., 2024 2,2 tis., 2025 4,4 tis.2021152,1 tis.202284,6 tis.20237,3 tis.20242,2 tis.20254,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,4 tis. € 2,6 tis. €
2024 2,2 tis. € -282 €
2023 7,3 tis. € 657 €
2022 84,6 tis. € -2,8 tis. €
2021 152,1 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie83,6 tis. €
  • Záväzky4,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Saturn Postproduction s. r. o. v konkurze?

Saturn Postproduction s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Saturn Postproduction s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Saturn Postproduction s. r. o. tržby 4,4 tis. €.

Je firma Saturn Postproduction s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Saturn Postproduction s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je Saturn Postproduction s. r. o. platiteľom DPH?

Saturn Postproduction s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Saturn Postproduction s. r. o. sídli?

Saturn Postproduction s. r. o. má sídlo na adrese Hornádska 16, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026