MAU Trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46553606
DIČ: 2023453487
IČ DPH: SK2023453487
Kvačany 514, Kvačany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvačany 514, Kvačany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 23. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2012
Spisová značka: Sro/56214/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Urban od 23. 2. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAU Trade s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 65,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 770,2 tis. €.

770,2 tis. €
Tržby
65,5 tis. €
Zisk
815,3 tis. €
Celkové výnosy
562,4 tis. €
Aktíva
420,2 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
17,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,0 tis., 2022 66,6 tis., 2023 56,5 tis., 2024 115,1 tis., 2025 65,5 tis.202128,0 tis.202266,6 tis.202356,5 tis.2024115,1 tis.202565,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 448,1 tis., 2022 561,0 tis., 2023 527,0 tis., 2024 755,7 tis., 2025 770,2 tis.2021448,1 tis.2022561,0 tis.2023527,0 tis.2024755,7 tis.2025770,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 770,2 tis. € 65,5 tis. €
2024 755,7 tis. € 115,1 tis. €
2023 527,0 tis. € 56,5 tis. €
2022 561,0 tis. € 66,6 tis. €
2021 448,1 tis. € 28,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok104,8 tis. €
  • Zásoby45,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky37,3 tis. €
  • Finančné účty374,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov349,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky397 €
  • Krátkodobé záväzky141,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAU Trade s.r.o. v konkurze?

MAU Trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAU Trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAU Trade s.r.o. tržby 770,2 tis. €.

Je firma MAU Trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAU Trade s.r.o. dosiahla zisk 65,5 tis. €.

Je MAU Trade s.r.o. platiteľom DPH?

MAU Trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAU Trade s.r.o. sídli?

MAU Trade s.r.o. má sídlo na adrese Kvačany 514, Kvačany, 032 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026