Albatros Logistics s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46545221
DIČ: 2023443763
IČ DPH: SK2023443763
Pribinova 19276/38A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 19276/38A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 16. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2012
Spisová značka: Sro/57782/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Yongkyo Jeong od 16. 2. 2012
    konateľspoločník
  • Bc. Yoon Kyungmi od 25. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Albatros Logistics s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 288,4 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
288,4 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
60,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 130,1 tis., 2022 372,3 tis., 2023 493,8 tis., 2024 279,0 tis., 2025 288,4 tis.2021130,1 tis.2022372,3 tis.2023493,8 tis.2024279,0 tis.2025288,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,5 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,2 mil., 2025 2,0 mil.20211,8 mil.20222,5 mil.20232,5 mil.20242,2 mil.20252,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,5 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,2 mil., 2025 2,0 mil.20211,8 mil.20222,5 mil.20232,5 mil.20242,2 mil.20252,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 35,4 tis., 2022 107,0 tis., 2023 144,0 tis., 2024 89,0 tis., 2025 85,9 tis.202135,4 tis.2022107,0 tis.2023144,0 tis.202489,0 tis.202585,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 288,4 tis. €
2024 2,2 mil. € 279,0 tis. €
2023 2,5 mil. € 493,8 tis. €
2022 2,5 mil. € 372,3 tis. €
2021 1,8 mil. € 130,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok581,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok750 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty777,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie55,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie288,4 tis. €
  • Rezervy13,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky176,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky456,4 tis. €
  • Bankové úvery1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Albatros Logistics s. r. o. v konkurze?

Albatros Logistics s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Albatros Logistics s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Albatros Logistics s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma Albatros Logistics s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Albatros Logistics s. r. o. dosiahla zisk 288,4 tis. €.

Je Albatros Logistics s. r. o. platiteľom DPH?

Albatros Logistics s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Albatros Logistics s. r. o. sídli?

Albatros Logistics s. r. o. má sídlo na adrese Pribinova 19276/38A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026