HIVANY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46540423
DIČ: 2023953855
IČ DPH: SK2023953855
1. mája 2049/1, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 2049/1, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 4. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 7. 2014
Spisová značka: Sro/29541/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Hirjak od 3. 7. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HIVANY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 5,9 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 401,6 tis. €.

401,6 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
473,9 tis. €
Celkové výnosy
545,4 tis. €
Aktíva
141,4 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
15,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,6 tis., 2022 9,2 tis., 2023 2,9 tis., 2024 6,9 tis., 2025 5,9 tis.20214,6 tis.20229,2 tis.20232,9 tis.20246,9 tis.20255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 351,0 tis., 2022 366,6 tis., 2023 464,3 tis., 2024 496,8 tis., 2025 401,6 tis.2021351,0 tis.2022366,6 tis.2023464,3 tis.2024496,8 tis.2025401,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 401,6 tis. € 5,9 tis. €
2024 496,8 tis. € 6,9 tis. €
2023 464,3 tis. € 2,9 tis. €
2022 366,6 tis. € 9,2 tis. €
2021 351,0 tis. € 4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok367,4 tis. €
  • Zásoby4,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,3 tis. €
  • Finančné účty127,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy59,9 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky75,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky219,0 tis. €
  • Bankové úvery109,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HIVANY s.r.o. v konkurze?

HIVANY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HIVANY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HIVANY s.r.o. tržby 401,6 tis. €.

Je firma HIVANY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HIVANY s.r.o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je HIVANY s.r.o. platiteľom DPH?

HIVANY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HIVANY s.r.o. sídli?

HIVANY s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 2049/1, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026