Hypo Collector, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46526382
DIČ: 2023527187
IČ DPH: SK2023527187
Jablonové 116, Jablonové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jablonové 116, Jablonové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 2. 2. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2013
Spisová značka: Sro/78898/B
Predmet podnikania (výber): faktoring a forfaiting; automatizované spracovanie dát; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/ …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hypo Collector, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 17,1 tis. € a tržby dosiahli 65,0 tis. €.

65,0 tis. €
Tržby
17,1 tis. €
Zisk
73,9 tis. €
Celkové výnosy
511,2 tis. €
Aktíva
-29,9 tis. €
Vlastné imanie
106 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,4 tis., 2022 −2,8 tis., 2023 29,7 tis., 2024 18,8 tis., 2025 17,1 tis.20217,4 tis.2022−2,8 tis.202329,7 tis.202418,8 tis.202517,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 339,2 tis., 2022 150,0 tis., 2023 314,1 tis., 2024 0, 2025 65,0 tis.2021339,2 tis.2022150,0 tis.2023314,1 tis.20240202565,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 40,1 tis., 2025 73,9 tis.2021–2022–2023–202440,1 tis.202573,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 3,4 tis., 2025 1,9 tis.2021–2022–2023–20243,4 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,0 tis. € 17,1 tis. €
2024 0 € 18,8 tis. €
2023 314,1 tis. € 29,7 tis. €
2022 150,0 tis. € -2,8 tis. €
2021 339,2 tis. € 7,4 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby81,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky416,3 tis. €
  • Finančné účty14,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie12 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-52,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky531,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hypo Collector, s. r. o. v konkurze?

Hypo Collector, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hypo Collector, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hypo Collector, s. r. o. tržby 65,0 tis. €.

Je firma Hypo Collector, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hypo Collector, s. r. o. dosiahla zisk 17,1 tis. €.

Je Hypo Collector, s. r. o. platiteľom DPH?

Hypo Collector, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hypo Collector, s. r. o. sídli?

Hypo Collector, s. r. o. má sídlo na adrese Jablonové 116, Jablonové, 900 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026