TERMOINSTAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46525785
DIČ: 2023405065
IČ DPH: SK2023405065
Malý Cetín 164, Malý Cetín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malý Cetín 164, Malý Cetín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 9. 2. 2012
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2012
Spisová značka: Sro/30877/N
Predmet podnikania (výber): vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Uličný od 9. 2. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TERMOINSTAL s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 313 € a tržby jej klesli o 27 % na 123,7 tis. €.

123,7 tis. €
Tržby
313 €
Zisk
60,6 tis. €
Aktíva
19,1 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 359, 2022 1,3 tis., 2023 564, 2024 1,2 tis., 2025 313202135920221,3 tis.202356420241,2 tis.2025313
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,2 tis., 2022 119,7 tis., 2023 117,8 tis., 2024 169,5 tis., 2025 123,7 tis.202195,2 tis.2022119,7 tis.2023117,8 tis.2024169,5 tis.2025123,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 123,7 tis. € 313 €
2024 169,5 tis. € 1,2 tis. €
2023 117,8 tis. € 564 €
2022 119,7 tis. € 1,3 tis. €
2021 95,2 tis. € 359 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,1 tis. €
  • Záväzky41,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TERMOINSTAL s.r.o. v konkurze?

TERMOINSTAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TERMOINSTAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TERMOINSTAL s.r.o. tržby 123,7 tis. €.

Je firma TERMOINSTAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TERMOINSTAL s.r.o. dosiahla zisk 313 €.

Je TERMOINSTAL s.r.o. platiteľom DPH?

TERMOINSTAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TERMOINSTAL s.r.o. sídli?

TERMOINSTAL s.r.o. má sídlo na adrese Malý Cetín 164, Malý Cetín, 951 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026