Schemnitz Holding s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46514970
DIČ: 2820020808
IČ DPH: SK2820020808
Lužná 14, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lužná 14, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.85
Dátum vzniku: 21. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2012
Spisová značka: Sro/78653/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Matúš Martinka od 18. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Schemnitz Holding s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 20,6 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 288,9 tis. €.

288,9 tis. €
Tržby
20,6 tis. €
Zisk
289,8 tis. €
Celkové výnosy
322,8 tis. €
Aktíva
19,7 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
26,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,6 tis., 2022 2,5 tis., 2023 1,5 tis., 2024 17,9 tis., 2025 20,6 tis.202116,6 tis.20222,5 tis.20231,5 tis.202417,9 tis.202520,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,3 tis., 2022 91,4 tis., 2023 186,4 tis., 2024 337,7 tis., 2025 288,9 tis.202154,3 tis.202291,4 tis.2023186,4 tis.2024337,7 tis.2025288,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 288,9 tis. € 20,6 tis. €
2024 337,7 tis. € 17,9 tis. €
2023 186,4 tis. € 1,5 tis. €
2022 91,4 tis. € 2,5 tis. €
2021 54,3 tis. € 16,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok206,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,6 tis. €
  • Finančné účty65,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-11,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky161,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky141,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Schemnitz Holding s. r. o. v konkurze?

Schemnitz Holding s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Schemnitz Holding s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Schemnitz Holding s. r. o. tržby 288,9 tis. €.

Je firma Schemnitz Holding s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Schemnitz Holding s. r. o. dosiahla zisk 20,6 tis. €.

Je Schemnitz Holding s. r. o. platiteľom DPH?

Schemnitz Holding s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Schemnitz Holding s. r. o. sídli?

Schemnitz Holding s. r. o. má sídlo na adrese Lužná 14, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026