HYBMED s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46509844
DIČ: 2023401347
Ul. Podjavorinskej 37, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. Podjavorinskej 37, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných dopravných prostriedkov 30920
Dátum vzniku: 25. 6. 1992
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
Predmet podnikania: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Gergišák od 30. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť HYBMED s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 4 % na 26,0 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 146,6 tis. €.

146,6 tis. €
Tržby
26,0 tis. €
Zisk
200,7 tis. €
Aktíva
164,5 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 232, 2021 25,3 tis., 2022 20,8 tis., 2023 27,2 tis., 2024 26,0 tis.2020232202125,3 tis.202220,8 tis.202327,2 tis.202426,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 85,0 tis., 2021 209,2 tis., 2022 99,1 tis., 2023 133,4 tis., 2024 146,6 tis.202085,0 tis.2021209,2 tis.202299,1 tis.2023133,4 tis.2024146,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 146,6 tis. € 26,0 tis. €
2023 133,4 tis. € 27,2 tis. €
2022 99,1 tis. € 20,8 tis. €
2021 209,2 tis. € 25,3 tis. €
2020 85,0 tis. € 232 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie164,5 tis. €
  • Záväzky36,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HYBMED s.r.o. v konkurze?

HYBMED s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HYBMED s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HYBMED s.r.o. tržby 146,6 tis. €.

Je firma HYBMED s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 HYBMED s.r.o. dosiahla zisk 26,0 tis. €.

Kde firma HYBMED s.r.o. sídli?

HYBMED s.r.o. má sídlo na adrese Ul. Podjavorinskej 37, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026