Dr. Sásová s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46495304
DIČ: 2023479469
Rudohorská 6737/37, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rudohorská 6737/37, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 15. 3. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/21820/S
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, ambulancia špecializovaná, odborné zameranie stomatológia; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Éli od 18. 1. 2024
    konateľ
  • ZUB KN s.r.o. od 24. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dr. Sásová s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 35,4 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 319,5 tis. €.

319,5 tis. €
Tržby
35,4 tis. €
Zisk
319,5 tis. €
Celkové výnosy
448,5 tis. €
Aktíva
169,5 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
76,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,6 tis., 2022 108,4 tis., 2023 51,5 tis., 2024 128,0 tis., 2025 35,4 tis.202169,6 tis.2022108,4 tis.202351,5 tis.2024128,0 tis.202535,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,8 tis., 2022 263,3 tis., 2023 264,6 tis., 2024 434,6 tis., 2025 319,5 tis.2021220,8 tis.2022263,3 tis.2023264,6 tis.2024434,6 tis.2025319,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 223,9 tis., 2022 269,0 tis., 2023 282,0 tis., 2024 436,2 tis., 2025 319,5 tis.2021223,9 tis.2022269,0 tis.2023282,0 tis.2024436,2 tis.2025319,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 19,4 tis., 2022 29,6 tis., 2023 13,7 tis., 2024 38,3 tis., 2025 9,5 tis.202119,4 tis.202229,6 tis.202313,7 tis.202438,3 tis.20259,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 319,5 tis. € 35,4 tis. €
2024 434,6 tis. € 128,0 tis. €
2023 264,6 tis. € 51,5 tis. €
2022 263,3 tis. € 108,4 tis. €
2021 220,8 tis. € 69,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok318,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,8 tis. €
  • Finančné účty85,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov128,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky261,1 tis. €
  • Bankové úvery14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dr. Sásová s.r.o. v konkurze?

Dr. Sásová s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dr. Sásová s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dr. Sásová s.r.o. tržby 319,5 tis. €.

Je firma Dr. Sásová s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dr. Sásová s.r.o. dosiahla zisk 35,4 tis. €.

Kde firma Dr. Sásová s.r.o. sídli?

Dr. Sásová s.r.o. má sídlo na adrese Rudohorská 6737/37, Banská Bystrica, 974 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026