PMI Consulting s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46487522
DIČ: 2023403833
IČ DPH: SK2023403833
Kaštieľska 16, Veľký Biel

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kaštieľska 16, Veľký Biel Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 18. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2012
Spisová značka: Sro/78575/B
Predmet podnikania (výber): Kovoobrábanie; počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Mikoczi od 18. 1. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť PMI Consulting s. r. o. v roku 2024 dosiahla zisk 1,4 tis. € a tržby dosiahli 2,3 tis. €.

2,3 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
31,0 tis. €
Aktíva
30,7 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2016 −116, 2017 −4,4 tis., 2018 462, 2020 14,0 tis., 2024 1,4 tis.2016−1162017−4,4 tis.2018462202014,0 tis.20241,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2016 51,3 tis., 2017 50,6 tis., 2018 51,6 tis., 2020 55,9 tis., 2024 2,3 tis.201651,3 tis.201750,6 tis.201851,6 tis.202055,9 tis.20242,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 2,3 tis. € 1,4 tis. €
2020 55,9 tis. € 14,0 tis. €
2018 51,6 tis. € 462 €
2017 50,6 tis. € -4,4 tis. €
2016 51,3 tis. € -116 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie30,7 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PMI Consulting s. r. o. v konkurze?

PMI Consulting s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PMI Consulting s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala PMI Consulting s. r. o. tržby 2,3 tis. €.

Je firma PMI Consulting s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 PMI Consulting s. r. o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je PMI Consulting s. r. o. platiteľom DPH?

PMI Consulting s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PMI Consulting s. r. o. sídli?

PMI Consulting s. r. o. má sídlo na adrese Kaštieľska 16, Veľký Biel, 900 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026