CSR Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46479571
DIČ: 2820008455
IČ DPH: SK2820008455
Pevnostný rad 12, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pevnostný rad 12, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 30. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 2. 2013
Spisová značka: Sro/30583/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • László Cser od 30. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CSR Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 37 % na 54,3 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
54,3 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
347,1 tis. €
Aktíva
96,5 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
9,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,0 tis., 2022 30,6 tis., 2023 32,5 tis., 2024 39,6 tis., 2025 54,3 tis.202138,0 tis.202230,6 tis.202332,5 tis.202439,6 tis.202554,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 882,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,4 mil.2021882,4 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.20241,3 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 54,3 tis. €
2024 1,3 mil. € 39,6 tis. €
2023 1,2 mil. € 32,5 tis. €
2022 1,1 mil. € 30,6 tis. €
2021 882,4 tis. € 38,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,4 tis. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky239,2 tis. €
  • Finančné účty53,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky247,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CSR Slovakia s. r. o. v konkurze?

CSR Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CSR Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CSR Slovakia s. r. o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma CSR Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CSR Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 54,3 tis. €.

Je CSR Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

CSR Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CSR Slovakia s. r. o. sídli?

CSR Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Pevnostný rad 12, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026