GM4 Design, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46471596
DIČ: 2023396826
IČ DPH: SK2023396826
Eda Urxa 2902/7, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Eda Urxa 2902/7, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 21. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/28903/V
Predmet podnikania (výber): opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Gilányi od 21. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GM4 Design, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 44,9 tis. €.

44,9 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
40,0 tis. €
Aktíva
10,2 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 926, 2023 347, 2024 −8,4 tis., 2025 2,0 tis.20213,4 tis.202292620233472024−8,4 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,4 tis., 2022 62,4 tis., 2023 52,0 tis., 2024 32,6 tis., 2025 44,9 tis.202180,4 tis.202262,4 tis.202352,0 tis.202432,6 tis.202544,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,9 tis. € 2,0 tis. €
2024 32,6 tis. € -8,4 tis. €
2023 52,0 tis. € 347 €
2022 62,4 tis. € 926 €
2021 80,4 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,2 tis. €
  • Záväzky29,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GM4 Design, s.r.o. v konkurze?

GM4 Design, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GM4 Design, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GM4 Design, s.r.o. tržby 44,9 tis. €.

Je firma GM4 Design, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GM4 Design, s.r.o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je GM4 Design, s.r.o. platiteľom DPH?

GM4 Design, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GM4 Design, s.r.o. sídli?

GM4 Design, s.r.o. má sídlo na adrese Eda Urxa 2902/7, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026