S.A.M.M. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46467599
DIČ: 2820020016
Najmarova 6449/3, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Najmarova 6449/3, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 28. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/78108/B
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoob…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Vitáloš od 28. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.A.M.M. s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 225 % na 5,0 tis. € a tržby jej ostali na 22,9 tis. €.

22,9 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
44,7 tis. €
Aktíva
31,4 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 2,5 tis., 2023 2,0 tis., 2024 1,6 tis., 2025 5,0 tis.20215,6 tis.20222,5 tis.20232,0 tis.20241,6 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,2 tis., 2022 31,7 tis., 2023 25,2 tis., 2024 22,8 tis., 2025 22,9 tis.202135,2 tis.202231,7 tis.202325,2 tis.202422,8 tis.202522,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,9 tis. € 5,0 tis. €
2024 22,8 tis. € 1,6 tis. €
2023 25,2 tis. € 2,0 tis. €
2022 31,7 tis. € 2,5 tis. €
2021 35,2 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,4 tis. €
  • Záväzky13,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.A.M.M. s. r. o. v konkurze?

S.A.M.M. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.A.M.M. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.A.M.M. s. r. o. tržby 22,9 tis. €.

Je firma S.A.M.M. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.A.M.M. s. r. o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Kde firma S.A.M.M. s. r. o. sídli?

S.A.M.M. s. r. o. má sídlo na adrese Najmarova 6449/3, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026