REVEZ Nitra, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46457623
DIČ: 2023390292
IČ DPH: SK2023390292
Párovská 42, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Párovská 42, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 13. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2012
Spisová značka: Sro/30420/N
Predmet podnikania (výber): montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zdvíhacích zariadení; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických elektrických zariadení; odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích oprava vyhradených technických zaria… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Šaturová od 13. 12. 2011
    konateľspoločník
  • Ing. Tomáš Šatura od 13. 12. 2011
    konateľspoločník
  • Július Šatura od 13. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REVEZ Nitra, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 52,9 tis. € a tržby jej narástli o 77 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
52,9 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
840,3 tis. €
Aktíva
576,9 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
23,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,1 tis., 2022 93,2 tis., 2023 42,2 tis., 2024 68,7 tis., 2025 52,9 tis.202151,1 tis.202293,2 tis.202342,2 tis.202468,7 tis.202552,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 679,6 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 931,9 tis., 2025 1,6 mil.2021679,6 tis.20221,2 mil.20231,3 mil.2024931,9 tis.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 52,9 tis. €
2024 931,9 tis. € 68,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 42,2 tis. €
2022 1,2 mil. € 93,2 tis. €
2021 679,6 tis. € 51,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky340,1 tis. €
  • Finančné účty461,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie218 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku256 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov518,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,9 tis. €
  • Rezervy7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky978 €
  • Krátkodobé záväzky254,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REVEZ Nitra, s.r.o. v konkurze?

REVEZ Nitra, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REVEZ Nitra, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REVEZ Nitra, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma REVEZ Nitra, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REVEZ Nitra, s.r.o. dosiahla zisk 52,9 tis. €.

Je REVEZ Nitra, s.r.o. platiteľom DPH?

REVEZ Nitra, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REVEZ Nitra, s.r.o. sídli?

REVEZ Nitra, s.r.o. má sídlo na adrese Párovská 42, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026