IniTium novum, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46457194
DIČ: 2023385760
IČ DPH: SK2023385760
Centrum 2304, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Centrum 2304, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 2. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 12. 2011
Spisová značka: Sro/25429/R
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ľubica Hrkotová Janáčková od 2. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IniTium novum, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 3,7 tis. € a tržby jej ostali na 132,0 tis. €.

132,0 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
142,5 tis. €
Celkové výnosy
200,7 tis. €
Aktíva
75,5 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
69,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 675, 2022 10,3 tis., 2023 5,3 tis., 2024 3,7 tis., 2025 3,7 tis.2021675202210,3 tis.20235,3 tis.20243,7 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,1 tis., 2022 130,2 tis., 2023 135,0 tis., 2024 132,0 tis., 2025 132,0 tis.2021104,1 tis.2022130,2 tis.2023135,0 tis.2024132,0 tis.2025132,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 104,3 tis., 2022 130,5 tis., 2023 135,4 tis., 2024 142,5 tis., 2025 142,5 tis.2021104,3 tis.2022130,5 tis.2023135,4 tis.2024142,5 tis.2025142,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 179, 2022 2,8 tis., 2023 1,4 tis., 2024 989, 2025 989202117920222,8 tis.20231,4 tis.20249892025989
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 132,0 tis. € 3,7 tis. €
2024 132,0 tis. € 3,7 tis. €
2023 135,0 tis. € 5,3 tis. €
2022 130,2 tis. € 10,3 tis. €
2021 104,1 tis. € 675 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok169,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,9 tis. €
  • Finančné účty17,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy22,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,8 tis. €
  • Bankové úvery74,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IniTium novum, s.r.o. v konkurze?

IniTium novum, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IniTium novum, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IniTium novum, s.r.o. tržby 132,0 tis. €.

Je firma IniTium novum, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IniTium novum, s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je IniTium novum, s.r.o. platiteľom DPH?

IniTium novum, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IniTium novum, s.r.o. sídli?

IniTium novum, s.r.o. má sídlo na adrese Centrum 2304, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026