STAVEX - J, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46455493
DIČ: 2023398069
IČ DPH: SK2023398069
Dubnička 10, Dubnička

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dubnička 10, Dubnička Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 16. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2012
Spisová značka: Sro/25486/R
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prenájom hnuteľných vecí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Petrek od 19. 12. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVEX - J, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 55,8 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 237,4 tis. €.

237,4 tis. €
Tržby
55,8 tis. €
Strata
280,5 tis. €
Celkové výnosy
242,4 tis. €
Aktíva
91,6 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,8 tis., 2022 56,9 tis., 2023 10,9 tis., 2024 33,1 tis., 2025 −55,8 tis.202121,8 tis.202256,9 tis.202310,9 tis.202433,1 tis.2025−55,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 279,3 tis., 2022 474,0 tis., 2023 352,8 tis., 2024 456,5 tis., 2025 237,4 tis.2021279,3 tis.2022474,0 tis.2023352,8 tis.2024456,5 tis.2025237,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 237,4 tis. € -55,8 tis. €
2024 456,5 tis. € 33,1 tis. €
2023 352,8 tis. € 10,9 tis. €
2022 474,0 tis. € 56,9 tis. €
2021 279,3 tis. € 21,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie91,6 tis. €
  • Záväzky150,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVEX - J, s. r. o. v konkurze?

STAVEX - J, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVEX - J, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVEX - J, s. r. o. tržby 237,4 tis. €.

Je firma STAVEX - J, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVEX - J, s. r. o. vykázala stratu 55,8 tis. €.

Je STAVEX - J, s. r. o. platiteľom DPH?

STAVEX - J, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVEX - J, s. r. o. sídli?

STAVEX - J, s. r. o. má sídlo na adrese Dubnička 10, Dubnička, 957 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026