STRECHY KOŠICE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46435778
DIČ: 2023391480
IČ DPH: SK2023391480
Slnečnicová 125/8, Košice - mestská časť Lorinčík

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slnečnicová 125/8, Košice - mestská časť Lorinčík Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.91
Dátum vzniku: 29. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2013
Spisová značka: Sro/28754/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Bernát od 29. 11. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STRECHY KOŠICE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 993 % na 15,4 tis. € a tržby jej narástli o 135 % na 572,4 tis. €.

572,4 tis. €
Tržby
15,4 tis. €
Zisk
572,6 tis. €
Celkové výnosy
113,1 tis. €
Aktíva
28,3 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 203, 2023 1,9 tis., 2024 1,4 tis., 2025 15,4 tis.20213,9 tis.202220320231,9 tis.20241,4 tis.202515,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 169,5 tis., 2022 158,9 tis., 2023 267,5 tis., 2024 243,9 tis., 2025 572,4 tis.2021169,5 tis.2022158,9 tis.2023267,5 tis.2024243,9 tis.2025572,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 572,4 tis. € 15,4 tis. €
2024 243,9 tis. € 1,4 tis. €
2023 267,5 tis. € 1,9 tis. €
2022 158,9 tis. € 203 €
2021 169,5 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok60,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,9 tis. €
  • Finančné účty20,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,5 tis. €
  • Bankové úvery68,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STRECHY KOŠICE s.r.o. v konkurze?

STRECHY KOŠICE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STRECHY KOŠICE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STRECHY KOŠICE s.r.o. tržby 572,4 tis. €.

Je firma STRECHY KOŠICE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STRECHY KOŠICE s.r.o. dosiahla zisk 15,4 tis. €.

Je STRECHY KOŠICE s.r.o. platiteľom DPH?

STRECHY KOŠICE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STRECHY KOŠICE s.r.o. sídli?

STRECHY KOŠICE s.r.o. má sídlo na adrese Slnečnicová 125/8, Košice - mestská časť Lorinčík, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026