CardioPoint s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46432531
DIČ: 2023378038
IČ DPH: SK2023378038
Zámocká 30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 19. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 12. 2011
Spisová značka: Sro/77207/B
Predmet podnikania: kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Lapáček od 19. 11. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CardioPoint s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 338 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 60,5 tis. €.

60,5 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
34,6 tis. €
Aktíva
21,4 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,0 tis., 2022 632, 2023 2,7 tis., 2024 2,0 tis., 2025 8,6 tis.2021−14,0 tis.202263220232,7 tis.20242,0 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,7 tis., 2022 22,8 tis., 2023 36,4 tis., 2024 46,5 tis., 2025 60,5 tis.202120,7 tis.202222,8 tis.202336,4 tis.202446,5 tis.202560,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,5 tis. € 8,6 tis. €
2024 46,5 tis. € 2,0 tis. €
2023 36,4 tis. € 2,7 tis. €
2022 22,8 tis. € 632 €
2021 20,7 tis. € -14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,4 tis. €
  • Záväzky13,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CardioPoint s. r. o. v konkurze?

CardioPoint s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CardioPoint s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CardioPoint s. r. o. tržby 60,5 tis. €.

Je firma CardioPoint s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CardioPoint s. r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je CardioPoint s. r. o. platiteľom DPH?

CardioPoint s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CardioPoint s. r. o. sídli?

CardioPoint s. r. o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026