BUTAS MEDIC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46431071
DIČ: 2023369975
Kvetná 64, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvetná 64, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 10. 11. 2011
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/30209/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Pavol Butaš od 10. 11. 2011
    konateľspoločník
  • Peter Butaš od 10. 11. 2011
    konateľ
  • MUDr. Antónia Butašová od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BUTAS MEDIC s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 17,0 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 306,2 tis. €.

306,2 tis. €
Tržby
17,0 tis. €
Zisk
306,2 tis. €
Celkové výnosy
275,7 tis. €
Aktíva
125,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
42,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,1 tis., 2022 10,7 tis., 2023 13,7 tis., 2024 15,6 tis., 2025 17,0 tis.202110,1 tis.202210,7 tis.202313,7 tis.202415,6 tis.202517,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 223,4 tis., 2022 242,2 tis., 2023 286,1 tis., 2024 296,8 tis., 2025 306,2 tis.2021223,4 tis.2022242,2 tis.2023286,1 tis.2024296,8 tis.2025306,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 306,2 tis. € 17,0 tis. €
2024 296,8 tis. € 15,6 tis. €
2023 286,1 tis. € 13,7 tis. €
2022 242,2 tis. € 10,7 tis. €
2021 223,4 tis. € 10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok85,7 tis. €
  • Zásoby10,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky169,1 tis. €
  • Finančné účty3,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku807 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov101,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,0 tis. €
  • Rezervy5,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky46,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,1 tis. €
  • Bankové úvery86,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BUTAS MEDIC s.r.o. v konkurze?

BUTAS MEDIC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BUTAS MEDIC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BUTAS MEDIC s.r.o. tržby 306,2 tis. €.

Je firma BUTAS MEDIC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BUTAS MEDIC s.r.o. dosiahla zisk 17,0 tis. €.

Kde firma BUTAS MEDIC s.r.o. sídli?

BUTAS MEDIC s.r.o. má sídlo na adrese Kvetná 64, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026