Winston Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46428445
DIČ: 2023377224
IČ DPH: SK2023377224
Černyševského 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černyševského 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 22. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2013
Spisová značka: Sro/77244/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Húšková od 14. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Winston Group, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 652 € a tržby jej klesli o 23 % na 178,2 tis. €.

178,2 tis. €
Tržby
652 €
Strata
88,4 tis. €
Aktíva
81,9 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,5 tis., 2022 −1,9 tis., 2023 19,3 tis., 2024 14,5 tis., 2025 −6522021−3,5 tis.2022−1,9 tis.202319,3 tis.202414,5 tis.2025−652
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 212,2 tis., 2022 262,0 tis., 2023 439,5 tis., 2024 230,4 tis., 2025 178,2 tis.2021212,2 tis.2022262,0 tis.2023439,5 tis.2024230,4 tis.2025178,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 178,2 tis. € -652 €
2024 230,4 tis. € 14,5 tis. €
2023 439,5 tis. € 19,3 tis. €
2022 262,0 tis. € -1,9 tis. €
2021 212,2 tis. € -3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie81,9 tis. €
  • Záväzky6,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Winston Group, s. r. o. v konkurze?

Winston Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Winston Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Winston Group, s. r. o. tržby 178,2 tis. €.

Je firma Winston Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Winston Group, s. r. o. vykázala stratu 652 €.

Je Winston Group, s. r. o. platiteľom DPH?

Winston Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Winston Group, s. r. o. sídli?

Winston Group, s. r. o. má sídlo na adrese Černyševského 10, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026