Jaroslav Krahulec, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46422072
DIČ: 2820010556
IČ DPH: SK2820010556
Prietrž 351, Prietrž

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prietrž 351, Prietrž Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 1. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2012
Spisová značka: Sro/28563/T
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb poľnohospodárskou technikou; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poľnohospodárska rastlinná a živočíšna výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Krahulec od 1. 1. 2012
    konateľspoločník
  • Monika Krahulcová od 1. 1. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jaroslav Krahulec, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 121,2 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 203,2 tis. €.

203,2 tis. €
Tržby
121,2 tis. €
Strata
218,4 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
-55,9 tis. €
Vlastné imanie
104 %
Celková zadlženosť
56,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −47,4 tis., 2022 −37,0 tis., 2023 −215,7 tis., 2024 9,8 tis., 2025 −121,2 tis.2021−47,4 tis.2022−37,0 tis.2023−215,7 tis.20249,8 tis.2025−121,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,9 tis., 2022 86,8 tis., 2023 110,4 tis., 2024 141,3 tis., 2025 203,2 tis.2021134,9 tis.202286,8 tis.2023110,4 tis.2024141,3 tis.2025203,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 147,4 tis., 2022 96,4 tis., 2023 189,3 tis., 2024 256,6 tis., 2025 218,4 tis.2021147,4 tis.202296,4 tis.2023189,3 tis.2024256,6 tis.2025218,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 2,3 tis., 2025 020210202202023020242,3 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 203,2 tis. € -121,2 tis. €
2024 141,3 tis. € 9,8 tis. €
2023 110,4 tis. € -215,7 tis. €
2022 86,8 tis. € -37,0 tis. €
2021 134,9 tis. € -47,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-55,9 tis. €
  • Záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jaroslav Krahulec, s.r.o. v konkurze?

Jaroslav Krahulec, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jaroslav Krahulec, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jaroslav Krahulec, s.r.o. tržby 203,2 tis. €.

Je firma Jaroslav Krahulec, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jaroslav Krahulec, s.r.o. vykázala stratu 121,2 tis. €.

Je Jaroslav Krahulec, s.r.o. platiteľom DPH?

Jaroslav Krahulec, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jaroslav Krahulec, s.r.o. sídli?

Jaroslav Krahulec, s.r.o. má sídlo na adrese Prietrž 351, Prietrž, 906 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026