Tachoservis, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46421459
DIČ: 2023374001
IČ DPH: SK2023374001
Nitrianska 5, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska 5, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 10. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012
Spisová značka: Sro/28362/T
Predmet podnikania (výber): faktoring a forfaiting; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Leginusová od 5. 1. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tachoservis, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 30,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 543,1 tis. €.

543,1 tis. €
Tržby
30,3 tis. €
Zisk
561,2 tis. €
Celkové výnosy
212,9 tis. €
Aktíva
119,1 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
31,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 11,8 tis., 2023 4,8 tis., 2024 25,4 tis., 2025 30,3 tis.20216,0 tis.202211,8 tis.20234,8 tis.202425,4 tis.202530,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,9 tis., 2022 188,6 tis., 2023 198,3 tis., 2024 501,1 tis., 2025 543,1 tis.2021155,9 tis.2022188,6 tis.2023198,3 tis.2024501,1 tis.2025543,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 543,1 tis. € 30,3 tis. €
2024 501,1 tis. € 25,4 tis. €
2023 198,3 tis. € 4,8 tis. €
2022 188,6 tis. € 11,8 tis. €
2021 155,9 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok10,0 tis. €
  • Zásoby9,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,7 tis. €
  • Finančné účty125,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy23,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,2 tis. €
  • Bankové úvery48,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tachoservis, s.r.o. v konkurze?

Tachoservis, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tachoservis, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tachoservis, s.r.o. tržby 543,1 tis. €.

Je firma Tachoservis, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tachoservis, s.r.o. dosiahla zisk 30,3 tis. €.

Je Tachoservis, s.r.o. platiteľom DPH?

Tachoservis, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tachoservis, s.r.o. sídli?

Tachoservis, s.r.o. má sídlo na adrese Nitrianska 5, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026