W.R.V., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46420096
DIČ: 2023369194
IČ DPH: SK2023369194
Osloboditeľov 2685/108, Lieskovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osloboditeľov 2685/108, Lieskovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 3. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2011
Spisová značka: Sro/21042/S
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Výbošťok od 3. 11. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť W.R.V., s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 73 % na 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 92,2 tis. €.

92,2 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
34,8 tis. €
Aktíva
-75,0 tis. €
Vlastné imanie
315 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,3 tis., 2022 10,0 tis., 2023 731, 2024 9,2 tis., 2025 2,4 tis.202116,3 tis.202210,0 tis.202373120249,2 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 183,2 tis., 2022 161,6 tis., 2023 149,7 tis., 2024 148,0 tis., 2025 92,2 tis.2021183,2 tis.2022161,6 tis.2023149,7 tis.2024148,0 tis.202592,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,2 tis. € 2,4 tis. €
2024 148,0 tis. € 9,2 tis. €
2023 149,7 tis. € 731 €
2022 161,6 tis. € 10,0 tis. €
2021 183,2 tis. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-75,0 tis. €
  • Záväzky109,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma W.R.V., s.r.o. v konkurze?

W.R.V., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma W.R.V., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala W.R.V., s.r.o. tržby 92,2 tis. €.

Je firma W.R.V., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 W.R.V., s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je W.R.V., s.r.o. platiteľom DPH?

W.R.V., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma W.R.V., s.r.o. sídli?

W.R.V., s.r.o. má sídlo na adrese Osloboditeľov 2685/108, Lieskovec, 962 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026