BeTri, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46415858
DIČ: 2023371724
IČ DPH: SK2023371724
Jesenského 396, Skačany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 396, Skačany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 15. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 2012
Spisová značka: Sro/25351/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľudovít Bečka od 1. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BeTri, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 388 € a tržby jej klesli o 57 % na 27,3 tis. €.

27,3 tis. €
Tržby
388 €
Zisk
27,3 tis. €
Celkové výnosy
71,9 tis. €
Aktíva
24,2 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
57,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 142, 2022 715, 2023 895, 2024 5,4 tis., 2025 38820211422022715202389520245,4 tis.2025388
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,1 tis., 2022 30,4 tis., 2023 33,0 tis., 2024 64,1 tis., 2025 27,3 tis.20215,1 tis.202230,4 tis.202333,0 tis.202464,1 tis.202527,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 13,1 tis., 2022 31,6 tis., 2023 33,0 tis., 2024 64,1 tis., 2025 27,3 tis.202113,1 tis.202231,6 tis.202333,0 tis.202464,1 tis.202527,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 25, 2022 126, 2023 160, 2024 1,4 tis., 2025 3402021252022126202316020241,4 tis.2025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,3 tis. € 388 €
2024 64,1 tis. € 5,4 tis. €
2023 33,0 tis. € 895 €
2022 30,4 tis. € 715 €
2021 5,1 tis. € 142 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky7,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,8 tis. €
  • Finančné účty4,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie388 €
  • Dlhodobé záväzky633 €
  • Krátkodobé záväzky47,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BeTri, s. r. o. v konkurze?

BeTri, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BeTri, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BeTri, s. r. o. tržby 27,3 tis. €.

Je firma BeTri, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BeTri, s. r. o. dosiahla zisk 388 €.

Je BeTri, s. r. o. platiteľom DPH?

BeTri, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BeTri, s. r. o. sídli?

BeTri, s. r. o. má sídlo na adrese Jesenského 396, Skačany, 958 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026