VIA-LEK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46412425
DIČ: 2023375398
Ulica maloveská 2559/24, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica maloveská 2559/24, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 16. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/21101/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. MVDr. Ján Jačmeník od 31. 8. 2021
    konateľspoločník
  • MUDr. Zoltán Básti od 31. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VIA-LEK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 157 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 219,6 tis. €.

219,6 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
245,5 tis. €
Celkové výnosy
124,4 tis. €
Aktíva
71,5 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
48,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,4 tis., 2022 6,4 tis., 2023 12,2 tis., 2024 3,3 tis., 2025 8,4 tis.202123,4 tis.20226,4 tis.202312,2 tis.20243,3 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 115,3 tis., 2022 131,8 tis., 2023 153,6 tis., 2024 175,0 tis., 2025 219,6 tis.2021115,3 tis.2022131,8 tis.2023153,6 tis.2024175,0 tis.2025219,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 219,6 tis. € 8,4 tis. €
2024 175,0 tis. € 3,3 tis. €
2023 153,6 tis. € 12,2 tis. €
2022 131,8 tis. € 6,4 tis. €
2021 115,3 tis. € 23,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky102,3 tis. €
  • Finančné účty22,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov53,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,4 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky444 €
  • Krátkodobé záväzky50,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VIA-LEK, s.r.o. v konkurze?

VIA-LEK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VIA-LEK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VIA-LEK, s.r.o. tržby 219,6 tis. €.

Je firma VIA-LEK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VIA-LEK, s.r.o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Kde firma VIA-LEK, s.r.o. sídli?

VIA-LEK, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica maloveská 2559/24, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026