ACCOUNTA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46396250
DIČ: 2023360405
IČ DPH: SK2023360405
Štefánikova 23, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 23, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 22. 10. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2011
Spisová značka: Sro/28269/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie a sprostredkovanie ekonomických služieb právnickým a fyzickým osobám formou vedenia účtovníctva; činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Šlahorová od 31. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. Ladislav Šlahor od 9. 4. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ACCOUNTA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 38,8 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 189,7 tis. €.

189,7 tis. €
Tržby
38,8 tis. €
Zisk
203,9 tis. €
Celkové výnosy
288,2 tis. €
Aktíva
247,3 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
55,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,7 tis., 2022 29,7 tis., 2023 25,8 tis., 2024 44,5 tis., 2025 38,8 tis.202117,7 tis.202229,7 tis.202325,8 tis.202444,5 tis.202538,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,8 tis., 2022 158,1 tis., 2023 164,0 tis., 2024 217,2 tis., 2025 189,7 tis.2021140,8 tis.2022158,1 tis.2023164,0 tis.2024217,2 tis.2025189,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 189,7 tis. € 38,8 tis. €
2024 217,2 tis. € 44,5 tis. €
2023 164,0 tis. € 25,8 tis. €
2022 158,1 tis. € 29,7 tis. €
2021 140,8 tis. € 17,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,9 tis. €
  • Zásoby2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,7 tis. €
  • Finančné účty212,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov203,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,8 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ACCOUNTA, s.r.o. v konkurze?

ACCOUNTA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ACCOUNTA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ACCOUNTA, s.r.o. tržby 189,7 tis. €.

Je firma ACCOUNTA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ACCOUNTA, s.r.o. dosiahla zisk 38,8 tis. €.

Je ACCOUNTA, s.r.o. platiteľom DPH?

ACCOUNTA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ACCOUNTA, s.r.o. sídli?

ACCOUNTA, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 23, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026