Lekáreň CENTRUM, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46377573
DIČ: 2023379622
IČ DPH: SK2023379622
Kollárova 5585/37, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kollárova 5585/37, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 29. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2012
Spisová značka: Sro/55689/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; zásielkový predaj; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivan Fučela od 29. 11. 2011
    konateľspoločník
  • Mgr. Adriana Fučelová od 29. 11. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň CENTRUM, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 474 % na 234,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 8,0 mil. €.

8,0 mil. €
Tržby
234,2 tis. €
Zisk
8,0 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
6,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 154,8 tis., 2022 169,6 tis., 2023 176,4 tis., 2024 40,8 tis., 2025 234,2 tis.2021154,8 tis.2022169,6 tis.2023176,4 tis.202440,8 tis.2025234,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,3 mil., 2022 6,2 mil., 2023 6,7 mil., 2024 7,6 mil., 2025 8,0 mil.20215,3 mil.20226,2 mil.20236,7 mil.20247,6 mil.20258,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,0 mil. € 234,2 tis. €
2024 7,6 mil. € 40,8 tis. €
2023 6,7 mil. € 176,4 tis. €
2022 6,2 mil. € 169,6 tis. €
2021 5,3 mil. € 154,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby65,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky702,1 tis. €
  • Finančné účty338,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie234,2 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky601,0 tis. €
  • Bankové úvery321 €
  • Časové rozlíšenie54 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň CENTRUM, s. r. o. v konkurze?

Lekáreň CENTRUM, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň CENTRUM, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň CENTRUM, s. r. o. tržby 8,0 mil. €.

Je firma Lekáreň CENTRUM, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň CENTRUM, s. r. o. dosiahla zisk 234,2 tis. €.

Je Lekáreň CENTRUM, s. r. o. platiteľom DPH?

Lekáreň CENTRUM, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň CENTRUM, s. r. o. sídli?

Lekáreň CENTRUM, s. r. o. má sídlo na adrese Kollárova 5585/37, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026