Waltari spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46375015
DIČ: 2023347084
IČ DPH: SK2023347084
Bosáková 7, Bratislava - Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bosáková 7, Bratislava - Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.29
Dátum vzniku: 5. 10. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2011
Spisová značka: Sro/76130/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných podujatí; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Ľuboš Kostelný od 5. 10. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Waltari spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 24,1 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 54,8 tis. €.

54,8 tis. €
Tržby
24,1 tis. €
Zisk
202,8 tis. €
Aktíva
199,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 tis., 2022 −1,5 tis., 2023 23,9 tis., 2024 30,9 tis., 2025 24,1 tis.20217,0 tis.2022−1,5 tis.202323,9 tis.202430,9 tis.202524,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,1 tis., 2022 35,3 tis., 2023 90,9 tis., 2024 97,4 tis., 2025 54,8 tis.202158,1 tis.202235,3 tis.202390,9 tis.202497,4 tis.202554,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 54,8 tis. € 24,1 tis. €
2024 97,4 tis. € 30,9 tis. €
2023 90,9 tis. € 23,9 tis. €
2022 35,3 tis. € -1,5 tis. €
2021 58,1 tis. € 7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie199,5 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Waltari spol. s r. o. v konkurze?

Waltari spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Waltari spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Waltari spol. s r. o. tržby 54,8 tis. €.

Je firma Waltari spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Waltari spol. s r. o. dosiahla zisk 24,1 tis. €.

Je Waltari spol. s r. o. platiteľom DPH?

Waltari spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Waltari spol. s r. o. sídli?

Waltari spol. s r. o. má sídlo na adrese Bosáková 7, Bratislava - Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026