MH-MED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46363432
DIČ: 2023340385
Hálkova 3, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hálkova 3, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 24. 9. 2011
Spisová značka: Sro/55369/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotnícko…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Martina Útla od 1. 7. 2017
    konateľspoločník
  • MUDr. Milan Útly od 1. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MH-MED, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 79,5 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 180,4 tis. €.

180,4 tis. €
Tržby
79,5 tis. €
Zisk
128,6 tis. €
Aktíva
124,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,9 tis., 2022 70,6 tis., 2023 72,4 tis., 2024 83,2 tis., 2025 79,5 tis.202176,9 tis.202270,6 tis.202372,4 tis.202483,2 tis.202579,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,8 tis., 2022 144,4 tis., 2023 166,7 tis., 2024 184,4 tis., 2025 180,4 tis.2021134,8 tis.2022144,4 tis.2023166,7 tis.2024184,4 tis.2025180,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 180,4 tis. € 79,5 tis. €
2024 184,4 tis. € 83,2 tis. €
2023 166,7 tis. € 72,4 tis. €
2022 144,4 tis. € 70,6 tis. €
2021 134,8 tis. € 76,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie124,2 tis. €
  • Záväzky4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MH-MED, s.r.o. v konkurze?

MH-MED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MH-MED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MH-MED, s.r.o. tržby 180,4 tis. €.

Je firma MH-MED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MH-MED, s.r.o. dosiahla zisk 79,5 tis. €.

Kde firma MH-MED, s.r.o. sídli?

MH-MED, s.r.o. má sídlo na adrese Hálkova 3, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026