Prestav Trenčín, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46362657
DIČ: 2023345335
IČ DPH: SK2023345335
Jilemnického 7539/35, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jilemnického 7539/35, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 28. 9. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2013
Spisová značka: Sro/25114/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eduard Baláž od 28. 9. 2011
    konateľspoločník
  • Marián Zovčák od 28. 9. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Prestav Trenčín, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 627 % na 117,0 tis. €.

117,0 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
103,4 tis. €
Aktíva
53,7 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 2,6 tis., 2023 −4,0 tis., 2024 −2,1 tis., 2025 4,1 tis.20211,0 tis.20222,6 tis.2023−4,0 tis.2024−2,1 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,2 tis., 2022 15,8 tis., 2023 28,0 tis., 2024 16,1 tis., 2025 117,0 tis.202126,2 tis.202215,8 tis.202328,0 tis.202416,1 tis.2025117,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,0 tis. € 4,1 tis. €
2024 16,1 tis. € -2,1 tis. €
2023 28,0 tis. € -4,0 tis. €
2022 15,8 tis. € 2,6 tis. €
2021 26,2 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,7 tis. €
  • Záväzky49,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Prestav Trenčín, s. r. o. v konkurze?

Prestav Trenčín, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Prestav Trenčín, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Prestav Trenčín, s. r. o. tržby 117,0 tis. €.

Je firma Prestav Trenčín, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Prestav Trenčín, s. r. o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je Prestav Trenčín, s. r. o. platiteľom DPH?

Prestav Trenčín, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Prestav Trenčín, s. r. o. sídli?

Prestav Trenčín, s. r. o. má sídlo na adrese Jilemnického 7539/35, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026