J&MZ reality s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46355294
DIČ: 2023339142
Mlynská 2, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská 2, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 21. 9. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29846/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Štuller od 4. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J&MZ reality s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 36,9 tis. €.

36,9 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
34,9 tis. €
Aktíva
21,4 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 418, 2022 147, 2023 295, 2024 1,0 tis., 2025 1,2 tis.20214182022147202329520241,0 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,3 tis., 2022 46,0 tis., 2023 33,7 tis., 2024 38,4 tis., 2025 36,9 tis.202151,3 tis.202246,0 tis.202333,7 tis.202438,4 tis.202536,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,9 tis. € 1,2 tis. €
2024 38,4 tis. € 1,0 tis. €
2023 33,7 tis. € 295 €
2022 46,0 tis. € 147 €
2021 51,3 tis. € 418 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,4 tis. €
  • Záväzky13,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J&MZ reality s.r.o. v konkurze?

J&MZ reality s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J&MZ reality s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J&MZ reality s.r.o. tržby 36,9 tis. €.

Je firma J&MZ reality s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J&MZ reality s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Kde firma J&MZ reality s.r.o. sídli?

J&MZ reality s.r.o. má sídlo na adrese Mlynská 2, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026