TENECO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46329749
DIČ: 2023327416
IČ DPH: SK2023327416
Šarišské Bohdanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šarišské Bohdanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 9. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2013
Spisová značka: Sro/39124/P
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Tkáč od 11. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TENECO s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 324,3 tis. €.

324,3 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Strata
360,2 tis. €
Celkové výnosy
356,8 tis. €
Aktíva
222,6 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
−1,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 −19,0 tis., 2023 −4,5 tis., 2024 15,7 tis., 2025 −6,4 tis.20218,8 tis.2022−19,0 tis.2023−4,5 tis.202415,7 tis.2025−6,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 492,4 tis., 2022 794,4 tis., 2023 521,0 tis., 2024 374,5 tis., 2025 324,3 tis.2021492,4 tis.2022794,4 tis.2023521,0 tis.2024374,5 tis.2025324,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 499,1 tis., 2022 869,1 tis., 2023 523,5 tis., 2024 585,8 tis., 2025 360,2 tis.2021499,1 tis.2022869,1 tis.2023523,5 tis.2024585,8 tis.2025360,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,6 tis., 2022 0, 2023 0, 2024 3,8 tis., 2025 1,9 tis.20212,6 tis.202202023020243,8 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 324,3 tis. € -6,4 tis. €
2024 374,5 tis. € 15,7 tis. €
2023 521,0 tis. € -4,5 tis. €
2022 794,4 tis. € -19,0 tis. €
2021 492,4 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok90,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky219,6 tis. €
  • Finančné účty46,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie619 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,6 tis. €
  • Fondy zo zisku686 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,4 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky931 €
  • Krátkodobé záväzky131,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TENECO s.r.o. v konkurze?

TENECO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TENECO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TENECO s.r.o. tržby 324,3 tis. €.

Je firma TENECO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TENECO s.r.o. vykázala stratu 6,4 tis. €.

Je TENECO s.r.o. platiteľom DPH?

TENECO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TENECO s.r.o. sídli?

TENECO s.r.o. má sídlo na adrese Šarišské Bohdanovce, 082 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026