L&T Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46328904
DIČ: 2023336700
IČ DPH: SK2023336700
Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.29
Dátum vzniku: 15. 9. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 12. 2011
Spisová značka: Sro/124050/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; administratívne služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Golembiovská od 4. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L&T Group, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 548 €.

0 €
Tržby
548 €
Strata
0 €
Celkové výnosy
657,4 tis. €
Aktíva
92,1 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 −1,6 tis., 2023 422, 2024 1,9 tis., 2025 −54820212,7 tis.2022−1,6 tis.202342220241,9 tis.2025−548
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 189,7 tis., 2022 510,9 tis., 2023 26,0 tis., 2024 42,2 tis., 2025 02021189,7 tis.2022510,9 tis.202326,0 tis.202442,2 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -548 €
2024 42,2 tis. € 1,9 tis. €
2023 26,0 tis. € 422 €
2022 510,9 tis. € -1,6 tis. €
2021 189,7 tis. € 2,7 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie92,1 tis. €
  • Záväzky565,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L&T Group, s.r.o. v konkurze?

L&T Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma L&T Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L&T Group, s.r.o. vykázala stratu 548 €.

Je L&T Group, s.r.o. platiteľom DPH?

L&T Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L&T Group, s.r.o. sídli?

L&T Group, s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026