MP-MOTORS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46326499
DIČ: 2023341386
IČ DPH: SK2023341386
Pruské 559, Pruské

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pruské 559, Pruské Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 13. 9. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2011
Spisová značka: Sro/25036/R
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Pechanec od 13. 9. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MP-MOTORS s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 39,6 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
39,6 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
790,4 tis. €
Aktíva
673,1 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,5 tis., 2022 56,5 tis., 2023 67,5 tis., 2024 63,5 tis., 2025 39,6 tis.202154,5 tis.202256,5 tis.202367,5 tis.202463,5 tis.202539,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,6 mil.20211,3 mil.20221,4 mil.20231,6 mil.20241,7 mil.20251,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,6 mil.20211,3 mil.20221,4 mil.20231,6 mil.20241,7 mil.20251,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 15,8 tis., 2022 17,1 tis., 2023 18,9 tis., 2024 18,2 tis., 2025 11,6 tis.202115,8 tis.202217,1 tis.202318,9 tis.202418,2 tis.202511,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 39,6 tis. €
2024 1,7 mil. € 63,5 tis. €
2023 1,6 mil. € 67,5 tis. €
2022 1,4 mil. € 56,5 tis. €
2021 1,3 mil. € 54,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,7 tis. €
  • Zásoby323,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,2 tis. €
  • Finančné účty382,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy4 €
  • Fondy zo zisku556 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov627,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,6 tis. €
  • Rezervy13,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky97,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MP-MOTORS s. r. o. v konkurze?

MP-MOTORS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MP-MOTORS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MP-MOTORS s. r. o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma MP-MOTORS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MP-MOTORS s. r. o. dosiahla zisk 39,6 tis. €.

Je MP-MOTORS s. r. o. platiteľom DPH?

MP-MOTORS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MP-MOTORS s. r. o. sídli?

MP-MOTORS s. r. o. má sídlo na adrese Pruské 559, Pruské, 018 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026