ADINA TRADE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46316957
DIČ: 2023324919
IČ DPH: SK2023324919
Staré grunty 61, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staré grunty 61, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 18. 8. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 12. 2011
Spisová značka: Sro/75234/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Sulík od 18. 8. 2011
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ADINA TRADE, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 36 % na 6,6 tis. €.

0 €
Tržby
6,6 tis. €
Strata
1,5 tis. €
Celkové výnosy
3,3 tis. €
Aktíva
-71,1 tis. €
Vlastné imanie
−199,7 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 13,5 tis., 2023 −9,6 tis., 2024 −10,3 tis., 2025 −6,6 tis.20212,0 tis.202213,5 tis.2023−9,6 tis.2024−10,3 tis.2025−6,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,4 tis., 2022 126,7 tis., 2023 17,5 tis., 2024 227, 2025 0202130,4 tis.2022126,7 tis.202317,5 tis.202422720250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -6,6 tis. €
2024 227 € -10,3 tis. €
2023 17,5 tis. € -9,6 tis. €
2022 126,7 tis. € 13,5 tis. €
2021 30,4 tis. € 2,0 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky434 €
  • Finančné účty2,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie293 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku369 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-69,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,6 tis. €
  • Rezervy240 €
  • Dlhodobé záväzky22 €
  • Krátkodobé záväzky74,1 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť aktív (ROA) −199,7 % −135,5 % −178,1 % 52,2 % 9,6 % 23,3 % 27,2 % −237,9 % −107,9 % −320,7 % −265,5 % −143,2 %
Celková zadlženosť — 952,8 % — 218,3 % 315,6 % 512,4 % 366,7 % — 993,7 % — — 486,2 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ADINA TRADE, s. r. o. v konkurze?

ADINA TRADE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma ADINA TRADE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ADINA TRADE, s. r. o. vykázala stratu 6,6 tis. €.

Je ADINA TRADE, s. r. o. platiteľom DPH?

ADINA TRADE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ADINA TRADE, s. r. o. sídli?

ADINA TRADE, s. r. o. má sídlo na adrese Staré grunty 61, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026