Hoffman Studios s. r. o.

IČO 46307052 · DIČ SK2023322367

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jozefa Hagaru 2548/15, Bratislava
Odvetvie (NACE)
Realitní činnost · 68.20
Dátum vzniku
2011-08-12
Tržby 2025
43,3 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
-17,8 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/75102/B

Hlavný predmet podnikania
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 43,3 tis. € -17,8 tis. €
2024 35,4 tis. € -16,9 tis. €
2023 56,4 tis. € 12,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Hoffman Studios s. r. o. v konkurze?

Hoffman Studios s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hoffman Studios s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hoffman Studios s. r. o. tržby 43,3 tis. €.

Je Hoffman Studios s. r. o. platiteľom DPH?

Hoffman Studios s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hoffman Studios s. r. o. sídli?

Hoffman Studios s. r. o. má sídlo na adrese Jozefa Hagaru 2548/15, Bratislava, 83151.