77-Reileta s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46293281
DIČ: 2023319903
IČ DPH: SK2023319903
Staviteľská 7651/7, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staviteľská 7651/7, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 8. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2011
Spisová značka: Sro/75003/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Izso od 10. 8. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 77-Reileta s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 16,0 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 435,1 tis. €.

435,1 tis. €
Tržby
16,0 tis. €
Strata
449,0 tis. €
Celkové výnosy
437,9 tis. €
Aktíva
127,1 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,8 tis., 2022 29,2 tis., 2023 24,4 tis., 2024 16,7 tis., 2025 −16,0 tis.202137,8 tis.202229,2 tis.202324,4 tis.202416,7 tis.2025−16,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 514,0 tis., 2022 686,2 tis., 2023 566,1 tis., 2024 603,1 tis., 2025 435,1 tis.2021514,0 tis.2022686,2 tis.2023566,1 tis.2024603,1 tis.2025435,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 435,1 tis. € -16,0 tis. €
2024 603,1 tis. € 16,7 tis. €
2023 566,1 tis. € 24,4 tis. €
2022 686,2 tis. € 29,2 tis. €
2021 514,0 tis. € 37,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok149,0 tis. €
  • Zásoby18,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky258,1 tis. €
  • Finančné účty10,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov137,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-16,0 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky86,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky103,4 tis. €
  • Bankové úvery119,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 77-Reileta s. r. o. v konkurze?

77-Reileta s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 77-Reileta s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 77-Reileta s. r. o. tržby 435,1 tis. €.

Je firma 77-Reileta s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 77-Reileta s. r. o. vykázala stratu 16,0 tis. €.

Je 77-Reileta s. r. o. platiteľom DPH?

77-Reileta s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 77-Reileta s. r. o. sídli?

77-Reileta s. r. o. má sídlo na adrese Staviteľská 7651/7, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026